O nas

USŁUGI TŁUMACZENIOWE

Nasza firma świadczy usługi translatorskie z języka polskiego na język angielski oraz z języka angielskiego na język polski. Usługi naszej firmy skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Nasi tłumacze posiadają szerokie doświadczenie. Oprócz solidnie opracowanego tłumaczenia, oferujemy pełen profesjonalizm, rzetelność oraz miłą obsługę.

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Posiadamy również doświadczonych oraz w pełni wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego. Jeżeli poszukujecie Państwo opiekuna, który udoskonali Państwa warsztat językowy oraz zindywidualizuje program nauczania, nasza firma stworzy Państwu idealne warunki do osiągnięcia tych celów. Dla osób preferujących naukę w grupie, organizujemy zajęcia grupowe. Ponadto, oferujemy profesjonalne kursy językowe dla firm, w pełni dostosowane do profilu danego zakładu pracy.

JĘZYK ANGIELSKI DLA NAJMŁODSZYCH

Organizujemy zajęcia dla maluszków od lat 3. Nasi nauczyciele posiadają kwalifikacje do pracy z maluszkami, jak również doświadczenie, mnóstwo ciekawych pomysłów na zajęcia, jak i zapał do pracy i zabawy z dziećmi.